दोस्रो दल समेत हुन सकेन नेपाली कांग्रेस

22
347

काठमाडौँ, २४ मंसिर

प्रतिनिधी सभा तथा प्रदेश सभा निर्वाचनकाे मत परिणाम अाइरहदा हाल सम्म ७१ स्थानकाे परिणाम सार्वजनिक भइसकेका छन जस अनुसार सम्बन्धित निर्वाचन कार्यालयहरूले दिएकाे शुचि यस प्रकार रहेकाे छ ।

यी हुन् प्रतिनिधिसभामा विजयी 

नेकपा एमाले

  1. म्याग्दी- भुपेन्द्रबहादुर थापा- २३ हजार ३०८ मत
  2. मनाङ- पाल्देन छोपाङ गुरुङ-
  3. मुस्ताङ- प्रेमप्रसाद तुलाचन
  4. मुगु- गोपालबहादुर बम-१३ हजार ३४ मत
  5. बझाङ- भैरवबहादुर सिंह
  6. डोल्पा- धनबहादुर बुढा- ११७६१
  7. बाजुरा -लालबहादुर थापा- २८०५८
  8. दार्चुला- गणशसिंह ठकुन्ना- २८९९८
  9. बाग्लुङ -सूर्यराज पाठक- ३३६५७
  10. ताप्लेजुङ- योगेश भट्टराई- २९४७९
  11.  ललितपुर- कृष्णलाल महर्जन- २७७१३
  12. धादिङ १- भूमी त्रिपाठी- ४९१२१
  13. काठमाडौं ३:  कृष्णबहादुर राई- १९१६९
  14. मोरङ ३: भानुभक्त ढकाल- ४२४१३
  15. मोरङ ६: लालबाबु पण्डित- ३३९४१
  16. काठमाडौं ८:जीवनराम श्रेष्ठ- १३३०७
  17. अोखलढुंगा: यज्ञराज सुनुवार- ३२५८०
  18. सिन्धुपाल्चोक २: शेरबहादुर तामाङ- ३८४०१
  19. मोरङ १:धनश्याम खतिवडा(३७५२४)
  20. काठमाडौं ९ :कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ(२२८५२)
  21.  धादिङ २: खेमप्रसाद लोहनी(३६२५६)
  22. पाँचथर : वसन्तकुमार नेम्वाङ  ३८६४२
  23. वैतडी: दामोदर भण्डारी ३९५२४
  24. काठमाडाैं २: माधवकुमार नेपाल  २७३६६
  25. दैलेख १: रविन्द्रराज शर्मा  २३७६७
  26. दाेलखा: पार्वत गुरुङ ५५४५७
  27. कास्की २: रविन्द्र अधिकारी २३६५६
  28. गुल्मी २: गाेकर्ण विष्ट ३४६१८
  29. ललितपुर १: नवराज सिलवाल
  30. धनकुटा: राजेन्द्र   कुमार राई  ३७३३३
  31. खाेटाङ : विशाल भट्टराई ३६३२९
  32. कास्की ३ः जगतबहादुर विश्वकर्मा ३२६९०
  33. रुपन्देही २ : विष्णु प्रसाद पौडेल
  34. भक्तपुर २: महेश बस्नेत ३६४१२
  35. मकवानपुर २: विराेध खतिवडा ४४७४४
  36. दैलेख २: राज बहादुर बुढा क्षेत्री २३३२३
  37. मकवानपुर १: कृष्णप्रसाद दाहाल ४०६३१
  38. सिन्धुली १:गणेशकुमार पहाडी
  39. कास्की १: खगराज अधिकारी ३९२४२
  40. सुर्खेत १: ध्रुवकुमार शाही ३६७५९
  41. झापा ४: एलपी साँवा ४३५१५
  42. रुपन्देही ३: घनश्याम भुसाल ३२८६६

माओवादी केन्द्र

  1. पूर्वी रूकुम- कमला रोका (माओवादी केन्द्र)-१० हजार ४ सय ३४ मत
  2. रुकुम पश्चिम-जनार्दन शर्मा(माओवादी)-३४४०२
  3. बागलुङ २: देवेन्द्र पौडेल- २८८२७
  4. सिन्धुपाल्चोक १: अग्नि सापकोटा (४०५०४)
  5. ललितपुर ३: पम्फा भुसाल(२४०३७)
  6. माेरङ ४: अमनलाल माेदी ३३५२९
  7. लमजुङ : देव गुरुङ ३१८८७
  8. जाजरकाेट: शक्तिबहादुर बस्नेत  ३२२८१
  9. जुम्ला : गजेन्द्रबहादुर महत २२१७३
  10. साेलुखुम्बू : हेमकुमार राई  २०९१२
  11. माेरङ ५: शिबकुमार मण्डल २२९४५
  12. कालिकाेट:दुर्गाबहादुर रावत २१११२
  13. दाङ २ : कृष्णबहादुर महरा ३९९५९
  14. भाेजपुर: सुदन किराँती
  15. गाेरखा १: हरिराज अधिकारी

कांग्रेस

  1. काठमाडौं १: प्रकाशमान सिंह (१०९३६)
  2. रसुवाः मोहन आचार्य- १४४५३
  3. काठमाडौं ४-गगनकुमार थापा (२१५५१)
  4. काठमाडाैं १० राजनकुमार केसी  २४ १९०
  5. मिनेन्द्र रिजाल माेरङ ५  (३८८१९)
  6. काठमाडाैं ६ : भिमसेनदास प्रधान
  7. राैतहट २: माेहम्मद अफताब अालम १८८३३

समाजवादी फाेरम

  1. सप्तरी–२ : उपेन्द्र यादव
  2. बाँके २: मोहम्मद ईश्तियाक राई  २१५७५

राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल 

  1. राैतहट १: अनिलकुमार झा २१४७२
  2. धनुषा  ३: राजेन्द्र महाेताे
  3. सप्तरी ३ः चन्द्रकान्त चौधरी

अन्य

  1. हुम्ला- छक्कबहादुर लामा (स्वतन्त्र)
  2. बाबुराम भट्टराई नयाँ शक्ती नेपाल   ३१८०७